Kibbutz In Israel - Hotels In Israel Kibbutz In Israel  |        אפליקציה הארחה בקיבוצים |  מעקב לאחר הזמנה |  צור קשר |  דף הבית
רשת הארחה בקיבוצים - הארחה בקיבוצים  
מאמרים  <  הארחה ירוקה בקיבוצים
הארחה בקיבוצים בישראל

לאחרונה ישראלים רבים מעדיפים לנופש בהארחה בקיבוצים, יש לכך הרבה סיבות. ודיי לציין אחדים מהם על מנת לעשות חשק ולקחת את המשפחה ולנפוש בקיבוץ. בתי הארחה והאירוח הכפרי בקיבוצים, עברו כברת דרך מאז ימי האירוח בשנים קודמות. היום האירוח בקיבוץ הפך להיות חוויה ענקית גם כאירוח זוגי רומנטי וגם כאירוח משפחתי, כל זאת במחירים נוחים עם ארוחת בוקר כפרית ושרות אדיב במיוחד.
חדרי האירוח בקיבוצים היום, ניתן למצוא בהם אבזור מודרני, הכולל במספר רב של מקומות גם חדרי בקתות עץ עם ג'קוזי בחדר כול זאת מוקף בירוק מאלף עם שיחי תבלינים למשפחות ניתן למצוא חדרי משפחה הבנויים מחדר הורים וחדר לילדים.
הילדים ימצאו פעילות ספורט רבה ומספר רב של מתקני ספורט ומגרשי משחקים רבים וכן את חווית המשק והאדמה המצויים בענפי הקיבוץ בו הם יתארחו. ענפים כמו: רפת הכולל חליבה, חקלאות, דייג חוות סוסים ועוד הרבה ענפים שונים. פרטים על ענפי הקיבוץ, ניתן למצוא באתר הרשת הארחה בקיבוצים שלפניכם.

לינה בקיבוץ

אלוני הבשן- בסמוך נמצא פארק הוולקני, קטיף פירות עצמי ביער אודם, חוות האיילים ביער אודם, יקבים, טיולי ג'יפים ואופניים, סיורי יקבים ושמורות טבע.
בית אלפא- מיקומו במזרח עמק יזרעאל בעמק חרוד לרגלי הגלבוע ליד גן השלושה והסח'נה. הגן הלאומי בית אלפא ובתחומו בית הכנסת עם רצפת הפסיפס שנתגלו בשנת 1928. לקיבוץ יש גם רפת ולול תרנגולות מטילות.
כפר הנופש ויליג- נמצא בשדה נחמיה. בכניסה לשדה נחמיה מתחיל "שביל עמי" - טיילת לאורך נהר הירדן המובילה עד לכפר בלום. סמוך ליישוב נמצא מפגש הנחלים היוצרים את נהר הירדן.
דור- חוף דור הסמוך, הוא אחד הנוחים לרחצה בישראל, עקב היותו בתוך מפרץ טבעי. לאורך חוף דור ניתן למצוא שפע של צמחיית חופים, בעלי חיים וצמחיית חולות. החוף הצפוני של דור הוכרז כשמורת טבע.
איילון- אילון ממוקם על כביש הצפון במורדות הגליל המערבי בין הנחלים בצת וכזיב. באזור היישוב שרידים רבים של חקלאות קדומה ומספר אתרים ארכאולוגים שביניהם אתרים פרהיסטוריים ואתרים מאוחרים עד ימינו. בקיבוץ קיים "מוזאיקה אילון" - סדנה לייצור אומנות הפסיפס.
כפר בלום- מדי שנה מארח הקיבוץ את פסטיבל "ימי המוסיקה בגליל העליון", בהפקה משותפת של המועצה האזורית עם קול המוסיקה במרכז קלור למוזיקה ולמחול. ישנה גם פעילות שיט בירדן על קייאקים וטיילת לאורך הגדה המזרחית של נהר הירדן המובילה עד לשדה נחמיה בשם "שביל עמי".
גונן- נמצא סמוך לשמורת אגמון החולה בהם מתקיימים סיורים מודרכים, בנוסף ניתן להשכיר אופנים או רכבי גולף שונים. נמצא סמוך גם לשמורת טבע עין מימון ועינות עורבים. בקיבוץ יש פינת חי.
גינוסר- נמצא סמוך להר ארבל. בקיבוץ יש מוזיאון ומרכז חינוכי בית יגאל אלון שנקרא "אדם בגליל". בנוסף יש מרכז טיפולים הוליסטים הנקרא  "כיף בנוף".
אורטל- כקילומטר וחצי מדרום לקיבוץ נמצאת שמורת הר שיפון. בקיבוץ ניתן ליהנות מסיור ביקר הבוטיק ובכרמים, סיור ברפת, טיולי ג'יפים, טרקטורונים וטומקרים.
דפנה- בקיבוץ יש פארק בו זורמים פלגי נחלים, מוזיאון שוקולד, טיולי אופניים, מסעדת דגים ובית קפה, רפת.
לוחמי הגטאות- בקיבוץ הוקם בית לוחמי הגטאות, המשמש כמוזיאון לתולדות השואה על שם יצחק כצנלסון.
נהרא- טיולי כרכרות סוסים, מצפה אבנר, טיולי אופנים, טיולי ג'יפים, הסחנה, שיט עין גב, סיורים בחוות הרוח לאנרגיה מתחדשת, חוות השוקולד, תחנת הרכבת ההיסטוריה של צמח.
דגניה ב- במקום יש פינת חי ומוזאון גורדון. בסביבה יש חוות השוקולד, פארק מים צמח, בית גבריאל.
מלכיה- בקיבוץ יש פינת חי, חוות סוסים ומצפור. אתר זיכרון לחללי מערכות ישראל נמצא בכניסה לקיבוץ. ניתן לעשות סיור סובב מלכיה וגבול לבנון. בסביבת הקיבוץ נמצא המקדש הרומי בעמק קדש. בנוסף אפשר להנות מטיולי ג'יפים באזור.
מנרה-  מהקיבוץ יוצא פארק צוק מנרה. באזור יש גם קייקי הגושרים או כפר בלום, מרכז קנדה במולה במציע החלקה על הקרח, באולינג, מתחם טרמפולינות ועוד.
הגושרים-  שוכן סמוך לשמורת פארק שניר, מפל סער. בקיבוץ זורם נחל ומפל, שמורת נהר הנעלם. באזור יש גם קייקי הגושרים או כפר בלום, צוק מנרה, מרכז קנדה במולה במציע החלקה על הקרח, באולינג, מתחם טרמפולינות ועוד.
שניר- נמצא סמוך לשמורת מפל בניאס, שמורת הבניאס, שמורת תל דן. סיור עששיות בתל פאחר. באזור יש גם קייקי הגושרים או כפר בלום, צוק מנרה, מרכז קנדה במולה במציע החלקה על הקרח, באולינג, מתחם טרמפולינות ועוד. טיולי רנגרים. קלעת נמרוד
האון- נמצא על שפת הכנרת, בקיבוץ יש חוות יענים ופינת חי, מתחם פיינטבול. נמצא סמוך לצומת צמח ופארק המים.
נס עמים- נמצא סמוך ליער יחיעם. ניתן לקחת סיורים ושייט בעכו העתיקה, סיורים בראש הנקרא. באזור קיים מוזיאון לוחמי הגטאות והגנים הבאהיים בעכו. טיולי אופניים. קארטינג.
שמרת- נמצא סמוך לראש הנקרא, חי פארק בקרית מוצקין, מועדון צניחה צנחניה, החלקה על הקרח באגם מונפורט, גני הבאהים בעכו.
טירת צבי- בקיבוץ יש פינת חי וחצר הטירה. בסביבה ניתן למצוא מרכז הצפרות ברופין, פארק המעיינות, גן גורו. טיולי סוסים, טרקטורונים ואופניים, סקי בגלבוע, ג'ונגל כיף בבית זרע, ביקור ברפת רובוטית בכפר יחזקאל.
עין חרוד- גני חוגה עם בריכות ומדשאות. באזור יש טיסה בכדור פורח, הגן היפני, מצנחי רחיפה.
פרוד- מיני גולף, פיינטבול, בית בד ליצור שמן
גשר הזיו- באזור יש טיולי אופניים, טיולי סוסים, ראש הנקרה, פיינטבול.
כפר גלעדי- מוזיאון הצילום בגן התעשייה בתל חי- תערוכות מתחלפות, משחקי הדמיה, סדנאות לצילום. סיור בחצר עששיות בחצר תל חי עד האריה השואג. טיולי ג'יפים, אופנים ורנגרים. באזור יש גם קייקי הגושרים או כפר בלום, צוק מנרה, מרכז קנדה במולה במציע החלקה על הקרח, באולינג, מתחם טרמפולינות ועוד.
מרום גולן- חוות הבוקרים, טיולי טומקרים ורנג'רים, טיולי ג'יפים, טיולים רגליים עם מדריך, קטיף פירות עצמי ביער אודם.
לביא- תוכלו ליהנות כאן מהליכה נעימה על השבילים של הקיבוץ, בין המדשאות הרחבות, בין העצים הרבים והמגוונים שמקשטים ונותנים מצילם ומפריים לחברי הקיבוץ ולאורחיו. תפגשו כאן גם גשר, העובר מעל בריכת מים, המשמיעים צליל זרימה רכה ודגי נוי בתוכה. במקום ניתן להנות מסיור ברפת, רכיבה על סוסים, בית מדרש בקיבוץ.
שער הגולן- בקיבוץ מרכז אופנים לטיולים, פינת חי, מוזיאון התרבות הירמוכית. סיור בעקבות ילדי המקלטים הכולל הסבר קצר על חיי הקיבוץ כיום בדרך למקלט, ירידה למקלט, צפייה בסרטון על ילדי המקלטים. סיור ברחבי הקיבוץ בו עוברים במחסן הקיבוץ חדר האוכל, בתי הילדים. סיור חקלאי בענפי החקלאות המגוונים- במטעים, בלול, בכוורת וברפת. סיור בגן הבוטני.
רמת רחל- ברמת רחל ישנו מתחם ארכיאולוגי כולל שרידי ארמון מפואר. בנוסף אפשר לקחת סיורים בירושלים- השכרת אופניים, סיורי Segway. מוזיאון המדע, מוזיאון ישראל, גן החיות התנ"כי. סיורים בעיר העתיקה בירושלים.
צובה- בקיבוץ יש חוות שוקולד, קיפצובה. ניתן לבקר ביקב ולצאת לסיור בכרמים בקיבוץ. סמוך לקיבוץ  נמצא עין צובה.
שורש- באזור אפשר להנות מאטרקציות רבות כמו קיפצובה, יער הקופים, חוות הסחלבים, לטרון, מיני ישראל, הגן התנכי. בנוסף אפשר לסייר ולבקר ביקבים שבאזור כמו יקב יהודה בשורש, יקב צרעה, יקב קסטל ועוד.
יד השמונה- באזור קיימים שמורות טבע כמו גן לאומי עין חמד, גן לאומי קסטל, מערת הנטיפים. בנוסף אפשר להנות מסיורים במחלבות ויקבים. באזור יש את קיפצובה, יער הקופים, מיני ישראל, חוות סוסים ועוד.
משאבי שדה- באזור אפשר להנות בחי נגב כפר אקולוגי, בית הדבש, חוות אלפקות, חוות גמלים, פארק ירוחם, מצפה חגי ופארק גולדה. בנוסף פארק מרחצאות הנגב נמצא בסביבה.
עין גדי- בקיבוץ יש את הגן הבוטני ואת אתר המרחצאות. אפשר לצאת לסיורים בשמורות הטבע הרבות באזור- עין בוקק, נחל דוד, נחל ערוגות, עין צוקים, מצדה, מנזר סנט גורג, השומרוני הטוב, הרי סדום, מערת הקמח ועשרות מסלולי הליכה אתגרית במדבר יהודה ועוד.
גבולות- בקיבוץ יש מצפה גבולות. באזור יש חוות יענים, מחלבת צאלה, חמאם צאלים. בנוסף ניתן להנות מסיורי אופנים באזור.
צאלים- באזור ניתן לבקר במצפה גבולות, מחלבת צאלה, חי נגב, חוות היענים. ניתן לקחת טיולי אופניים וגיפים. בנוסף אפשר לבקר בנחל הבשור בו נמצא גשר החבלים הארוך במדינה. ניתן לצאת לסיור בדרך השדות העוברת דרך השדות החקלאיים. ניתן לצאת לטיול עם הרכב בדרך הבשור.
אורחן יואב- בקיבוץ יש חוות קקטוסים ומרחצאות חמי יואב. האורחן נמצא סמוך נחל הבשור, מוזאון נגבה, הגן הלאומי באשקלון, מערות בית גוברין.
קליה- באזור ניתן להנות מסיורי סוסים, טרקטורונים. ניתן לבקר במשתלת הקקטוסים. ולצאת לטיולים בנחלים ושמורות הטבע באזור כמו נחל אוג, דרגה ועוד.
אלמוג- באזור ניתן להנות מסנפלינג וטיפוס אתגרי. ניתן לצאת לסיורים חקלאיים בשדות הקיבוץ ובטעים. באזור ישנם שמורות טבע כמו נחל סדום, נחל פרצים. בנוסף חוף נווה מדבר נמצא באזור.

 

לינה בקיבוצים

להתארח לחופשה בקיבוצים, הפך להיות יותר ויותר מבוקש הן על האורח הישראלי והן על התייר שבא לבלות מספר ימים בארץ לטיול חוצה ישראל. לינה בקיבוץ היא סוג אחר של אירוח, לינה בקיבוצים היא נופש המביא בתוכו בנוסף לאירוח, גם ערך מוסף של פעילות משפחתית וזוגית שלא ניתן למצוא בלינה בבית מלון בארץ. הערך המוסף הזה של הירוק, השטח הפתוח, גני הירק ומגרשי המשחקים הרבים הן לילדים והן לפעילות ספורט למבוגרים, חודרת יותר ויותר בקרב הנופש הישראלי וכמו שציינו גם בעיני התייר הבא לבקר בארץ הקודש.

לינה בקיבוצים היא לא רק אירוח או אירוח ירוק, רבים מהקיבוצים היום מצוידים בחדרי אירוח מהרמה הראשונה בכול הקשור לחוויית האירוח היוקרתית. לרבים מחדרי האירוח ישנם חדרים עם פינוק רומנטי מאלף, ג'קוזי ענק, חבילות שי מפנקות ומרכז עיסויים אותו ניתן לקבל גם בחדר גם לאחד מבני הזוג וגם עיסוי זוגי

לינה בקיבוץ מומלצת ביותר. רשת הארחה בקיבוצים מרכזת עבורכם את כמעט כול הקיבוצים שבהם ישנם אפשרות אירוח, עם המלצות על הפעילות במקום, כל זאת במחירים מיוחדים והכי חשוב התשלום נעשה בזמן ההגעה, במקום האירוח

חופשה ירוקה נעימה

 • רשת הארחה בקיבוצים
 •  
 • קיבוצים,
 • דילים בקיבוצים,
 •  
 • דקה 90,
 • דילים,
 •  
 • דילים בארץ,
 • חופשה,
 •  
 • נופש מלון,
 • בתי הארחה,
 •  
 • נופש בארץ,
 • קיבוצים במרכז,
 •  
 • קיבוצים בצפון,
 • מרכז הזמנות,
 •  
 • קיבוצים בדרום,
 • מבצעים,
 •  
 • דילים בארץ,